اصفهان
امروز پنج شنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۲

یازدهمین دوره المپیاد دادرس در جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان برگزار شد

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان از برگزاری یازدهمین دوره المپیاد دادرس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر خبر داد.

به‌گزارش روابط‌عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، محمد نوید متقی اظهار کرد: یازدهمین دوره استانی المپیاد آماده دادرس با رقابت تیمهای شهرستانی در دو بخش خواهران و برادران برگزار شد.

وی بیان کرد: مرحله استانی مسابقات المپیاد آماده دادرس با حضور تیمهای برتر شهرستان‌های استان اصفهان و با مشارکت 800 دانش آموز به مدت دو روز (22و 24مرداد ماه ) به صورت مجزا در دو گروه پسران و دختران به رقابت پرداختند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان ادامه داد: در این مسابقات دانش آموزان در قالب دو گروه پسران و دختران حضور داشتند و پس از آزمون کتبی در ۸ آیتم ( اسکان اضطراری ، اطفا حریق ، احیای قلبی _ ریوی ، آتل بندی ، پانسمان و بانداژ ، حمل گروهی ، پناه گیری و حمل انفرادی شرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه تیمهای برتر خواهران و برادران به مسابقات کشوری المپیاد آماده دادرس اعزام میشوند، گفت: پس از بررسی و جمع بندی نتایج در روز اول و در بخش پسران، شهرستان‌های نجف آباد ، اصفهان(1) و لنجان به ترتیب مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.


متقی خاطرنشان کرد: در ادامه برگزاری این مسابقات و در روز دوم نیز در بخش دختران ، شهرستان فلاورجان موفق به کسب مقام اول و شعب فریدن و لنجان نیز مقامهای بعدی را کسب کردند و دفتر نمایندگی بادرود هم مقام بشردوستی در بخش دختران را به خود اختصاص داد.

گفتنی است طرح دادرس با هدف آموزش و فراگیری دوره‌های امدادی به دانش آموزان در مواجهه با بحران‌ها در روزهای سخت اجرا می‌شود.

مشاهده ۱۹۹
/
۱۴۰۲/۰۵/۲۵- ۱۱:۲۲
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه