اصفهان
امروز پنج شنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۲
مروری بر عملکرد معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان در سال ۱۴۰۱

همگام در توانمند سازی جوانان و نوجوانان / همراه در مسیر فعالیت های عام المنفعه و امدادی

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان عملکرد این معاونت در سال ۱۴۰۱ را تشریح کرد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان؛ محمد سلیمانی در مروری بر عملکرد این معاونت در سال ۱۴۰۱ گفت: فعالیت های برنامه ای این معاونت در ۴ بخش آموزشی، فرهنگی اجتماعی ، مناسبتی و مذهبی و بشردوستانه انجام شد که با استقبال خوب جوانان و نوجوانان همراه شد.

وی با اشاره به شرکت قریب به ۵۷ هزار نفر در این برنامه‌ها، گفت: اعضا در برنامه‌هایی از جمله اهدای خون، کلاس ها و کارگاههای آموزشی و توانمند سازی، بازدید از مراکز نگهداری توانخواهان و سالمندان و کودکان بی سرپرست، توزیع بسته‌های بهداشتی ،فرهنگی و اهدای هدیه، پاکسازی محیط زیست و درختکاری، مسابقات فرهنگی هنری و برگزاری نمایشگاهها، بازارچه‌های خیریه و ویژه برنامه‌های هیئت حضرت علی اکبر علیه السلام، کاروان‌های نیکوکاری و.... مشارکت داشتند.

محمد سلیمانی افزود: اعضای معاونت جوانان هلال احمر به تناسب رده‌های سنّی و جایگاه اجتماعی در کانون‌های دانشجویی، جوانان، روستایی،طلاب، دانش آموزی و غنچه‌ها حضور دارند.

وی خاطر نشان کرد: از دیگر طرح های اجرا شده درسال ۱۴۰۱ می‌توان به طرح های: شوق رویش،همتا، دادرس، یاس، مهر،بانی مهر و... اشاره نمود که بیش از ۴۹ هزار نفر نیز در این طرح ها مشارکت داشته اند.

معاون امور جوانان استان در ادامه گفت: با فراخوان عضویت و ثبت نام صورت گرفته در سامانه هلال من و سامانه جامع عضویت، بیش از ۶۴ هزار نفر، عضو جمعیت هلال احمر استان شده اند.

سلیمانی گفت: در سال گذشته تعامل خوبی با سایر دستگاهها از جمله کمیته امداد امام خمینی، اداره کل آموزش و پرورش، دانشگاهها، نهاد کتابخانه‌ها، اداره ورزش و جوانان،ستاد مبارزه با مواد مخدر، منابع طبیعی و.... جهت انجام فعالیت ها داشته ایم که در بعضی از طرح ها از جمله: طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی،فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها و سازمان میراث و سمن‌ها، همکاری خوبی با هلال احمر داشته اند.

معاون امور جوانان استان افزود: اعضای جوان هلال احمر استان، در مسابقات مختلف فرهنگی هنری نیز کشوری حائز رتبه برتر گردیده اند.

مشاهده ۱۹۴
/
۱۴۰۲/۰۱/۱۵- ۱۷:۰۸
/
0
تعداد بازدید:194 سه شنبه 15 فروردین 1402 - 17:08
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه