اصفهان
امروز پنج شنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۲
با تلاش نجاتگران تیم امداد کوهستان جمعیت هلال احمر شهرستان لنجان انجام شد:

امدادرسانی به کوهنوردان گرفتار در کوه گردنه رخ و شاهلولاک

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنجان از امدارسانی به تیم کوهنوردی دوازده‌نفره گرفتار در کوه‌های گردنه رخ و شاهلولاک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، رئیس هلال‌احمر شهرستان لنجان اظهار کرد: ساعت ۱۹:۰۵ روز جمعه دوازدهم اسفندماه به‌دنبال تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان اصفهان (EOC) مبنی بر گرفتارشدن گروه کوهنوردی در کوه‌های منطقه گردنه رخ، دو تیم عملیاتی از شعبه هلال احمر و پایگاه جاده‌ای با دو دستگاه خودرو آمبولانس و خودرو کمک‌دار به محل حادثه اعزام شدند.

جلالی افزود: تیم امداد و نجات کوهستان و نجاتگران جمعیت هلال‌احمر شهرستان لنجان در کمترین زمان ممکن ارزیابی را آغاز و پس از پیمودن مسیر خود را به محل دقیق استقرار کوهنوردان گرفتار رساندند.

وی تصریح کرد: تیم امداد و نجات کوهستان هلال‌احمر شهرستان لنجان با مسیریابی و راهنمایی تیم کوهنوردی دوازده‌نفره از چهارمحال‌وبختیاری را به دامنه کوه رساندند.

 رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان لنجان خاطرنشان کرد: این عملیات در ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز شنبه سیزدهم اسفندماه پس از هفت ساعت تلاش نجاتگران شهرستان لنجان و ورود کوهنوردان به پایگاه امداد و نجات جاده قلعه‌آقا به پایان رسید.

مشاهده ۲۶۳
/
۱۴۰۱/۱۲/۱۳- ۱۴:۰۱
/
0
تعداد بازدید:263 شنبه 13 اسفند 1401 - 14:01
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه