اصفهان
امروز پنج شنبه  ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

مشارکت اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پویش ایران سرسبز

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از اجرای پویش مردمی ایران سرسبز در اصفهان با مشارکت اعضای جوانان هلال احمر، همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر اصفهان، محمد سلیمانی در این باره گفت: با هدف کاهش آلودگی هوا، حفظ منابع آبی، جلوگیری از فرسایش خاک و اشاعه فرهنگ درختکاری پویش ایران سرسبز در ۲۵ شعبه جمعیت هلال احمر استان اصفهان با مشارکت بیش از ۱۰۴ کانون در شاخه‌های دانشجویی جوانان طلاب روستایی - دانش آموزی و غنچه‌ها و با استقبال ۴۴۷ نفری خواهران و ۴۵۱ نفری برادران برگزار شد.

 سلیمانی در ادامه گفت : بیش از پنج هزار اصله نهال در مکان‌های مختلف کاشته شد که ۳۵۰۰ نهال توسط اداره کل منابع طبیعی و مابقی توسط شهرداری و دیگر سازمان‌ها تامین شد.

وی افزود: در این طرح، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان، فرمانداران و شهرداران و ائمه جمعه ودیگر مسئولین شهرستانی نیز حضور داشتند.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان همچنین از برگزاری برنامه‌های فرهنگی با محوریت درختکاری و کارگاههای آموزشی کاشت و نگهداری از درختان خبر داد و گفت: ویژگی خاص این طرح، حضور دختران طرح ملی یاس (یاران آسیب ستیز) تحت پوشش کمیته امداد در پویش ایران سرسبز و کاشت نهال به نام شهدا و افتتاح بوستان یاس با حضور معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی در اردوگاه شیخ بهایی این سازمان بود.

مشاهده ۱۶۰
/
۱۴۰۲/۰۱/۲۲- ۱۵:۲۱
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه