اصفهان
امروز پنج شنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۲
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان:

در قالب پویش هلال رحمت، ۵۳۸۶ بسته معیشتی در میان اقشار نیازمند و محلات کم برخوردار توزیع شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از تهیه و توزیع ۵۳۸۶ بسته معیشتی به ارزش ۱۸ میلیارد و ۸۵۱ میلیون ریال توسط خیرین و حامیان این جمعیت در قالب پویش هلال رحمت به مناسبت نوروز و ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ محمدنوید متقی گفت: در راستای اجرای پویش "هلال رحمت" و با هدف کمک به معیشت اقشار کمتر برخوردار، بویژه در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان ، با مشارکت و کمک خیرین استان ، تعداد ۵۳۸۶ بسته معیشتی شامل ارزاق ، پوشاک و... در محلات کمتر برخوردار این استان توزیع شد.

وی اظهار کرد: این تعداد بسته از آغاز پویش هلال رحمت تا ۱۳ فروردین ماه سال ۱۴۰۲ توسط شعب و خانه‌های هلال در میان جامعه هدف در بین ۴۷۸۱ خانوار توزیع شده که از این تعداد بسته ، ۲۰۵۴ بسته در محلات هدف طرح توانمندسازی و توسعه ۲۰۲۰ توزیع گردید.

متقی با بیان استقبال خوب و مشارکت بالای داوطلبان و خیرین در اجرای این طرح، گفت : در پویش ملی هلال رحمت ۱۰۱۱ داوطلب و ۲۰۹ خیر با جمعیت هلال احمر استان مشارکت داشته و تعداد ۴۳ پزشک داوطلب نیز بصورت تلفنی برای پاسخگویی به نیاز پزشکی مسافران اعلام آمادگی کرده‌اند.

مشاهده ۱۸۶
/
۱۴۰۲/۰۱/۱۳- ۲۱:۴۳
/
0
تعداد بازدید:186 یکشنبه 13 فروردین 1402 - 21:43
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه