اصفهان
امروز پنج شنبه  ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
در سال گذشته انجام شد:

اجرای بیش از ۳۰۰ پروژه حمایتی داوطلبانه به همت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: به همت داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر استان و خانه‌های هلال در سال ۱۴۰۱، تعداد ۳۰۹ پروژه داوطلبی در سطح استان اصفهان اجرا و بیش از ۶۱ هزار نفر به طور مستقیم از این خدمات بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ محمد نوید متقی با اعلام این خبر گفت: به همت داوطلبان و خیرین هلال احمر استان و خانه‌های هلال در سال ۱۴۰۱ تعداد ۳۰۹ پروژه داوطلبی درسطح استان اصفهان اجراشده است.

وی افزود: این پروژه‌ها با مشارکت ۱۳۵۶ داوطلب به ارزش بیش از ۱۰۲ میلیارد ریال در شعب سراسر استان در قالب کمک های حمایتی و معیشتی و به منظور رفع مشکلات اقشار محروم به ویژه بیماران نیازمند انجام شده است.

 محمد نوید متقی با بیان اینکه با اجرای پروژه‌های داوطلبی در این مدت، بیش از ۶۱ هزار مددجو از این خدمات بهره مند شده اند، اظهار کرد : این پروژه‌ها شامل اهدای تجهیزات پزشکی مانند دستگاه اکسیژن ساز، کپسول اکسیژن و مانومتر، پالس اکسی متر جهت بانک تجهیزات پزشکی و همچنین اهدا و توزیع بسته‌های بهداشتی و سبدهای غذایی، لوازم التحریر به دانش آموزان، اهدای هزینه دارو و درمان، توزیع غذا و هدایا بین کودکان کار، کار آفرینی و سایر پروژه‌های حمایتی است.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان از عموم مردم به ویژه خیرین و داوطلبان دعوت کرد با مشارکت در اجرای پروژه‌های داوطلبی این جمعیت در راستای اهداف بشردوستانه و داوطلبانه جمعیت هلال احمر، یاری رسان نیازمندان جامعه باشند.

مشاهده ۱۲۶
/
۱۴۰۲/۰۱/۱۱- ۲۰:۴۷
/
تعداد بازدید:126 جمعه 11 فروردین 1402 - 20:47
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه