اصفهان
امروز پنج شنبه  ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا ششم فروردین ماه۱۴۰۲ انجام شد:

165 مورد عملیات امداد و نجات/ بهره مندی ۶ هزار و ۹۱۱ نفر از خدمات ایستگاه‌های سلامت

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: طی ۱۱ روز اخیر، هلال احمر ۱۶۵ عملیات امداد و نجات انجام داده و ۶ هزار و ۹۱۱ نفر نیز از خدمات ایستگاه‌های سلامت جوانان بهره برده اند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان، مهدی ردانی پور با اشاره به آمار عملکرد هلال احمر استان اصفهان از ۲۴ اسفند ماه تا ۶ فروردین اظهار داشت: در حوزه امداد و نجات در این بازه زمانی تعداد ۱۶۵ مورد عملیات انجام شده است.

وی افزود: از این تعداد ۷۴ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند، ۱۳۳ نفر نیز نجات یافتند و ۱۱۱ نفر نیز در پایگاه‌های هلال احمر اسکان یافتند و ۹ نفر نیز رهاسازی شدند.

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اشاره به اینکه در معاونت جوانان نیز طی ۱۱ روز اخیر ۶ هزار و ۹۱۱ نفر از خدمات ایستگاه‌های سلامت بهره‌مند شدند، ادامه داد: ۲ هزار و ۶۵۴ نفر نیز از خدمات اکیپ سحاب استفاده کردند.

وی با بیان اینکه چهار هزار و ۹۵۴ کودک نیز از فضای دوستانه کودک بهره مند شدند، تصریح کرد: ۲۱ هزار و ۳۹۲ نفر نیز به پست‌های ثابت هلال احمر اصفهان مراجعه کردند.

ردانی پور با بیان اینکه در معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی یک هزار و ۷۳۸ نفر به مرکز توانبخشی مراجعه کردند، ادامه داد: یک هزار و ۹۰۸ نفر نیز به مراکز توانبخشی هلال احمراستان اصفهان مراجعه کردند.

وی تصریح کرد: در این بازه زمانی سه هزار و ۶۲۵ بسته معیشتی بین افراد نیازمند توزیع شده است.

مشاهده ۱۴۴
/
۱۴۰۲/۰۱/۰۶- ۱۴:۴۴
/
تعداد بازدید:144 یکشنبه 6 فروردین 1402 - 14:44
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه