اصفهان
امروز پنج شنبه  ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
مدیر روابط عمومی هلال‌احمر استان اصفهان خبر داد:

بهره‌مندی ۲۸۸۷ نفر از خدمات ایستگاه‌های سلامت جمعیت هلال احمر استان اصفهان/ استفاده ۹۹۴ نفر از خدمات امدادی و بشردوستانه تیم‌های سحاب

مدیر روابط عمومی هلال‌احمر استان اصفهان گفت: از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا دوم فروردین ماه۱۴۰۲، دو هزار و ۸۸۷نفر از خدمات ایستگاه‌های سلامت معاونت جوانان هلال‌احمر استان اصفهان و ۹۹۴ نفر نیز از خدمات امدادی و بشردوستانه اکیپ سحاب بهره بردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان، مهدی ردانی پور اظهار کرد: از ۲۴ اسفندماه تا یکم فروردین‌ماه توسط معاونت امداد و نجات هلال‌احمر استان اصفهان تعداد ۹۸ مورد عملیات و خدمات صورت گرفته است که از این تعداد ۴۴ نفر انتقال مصدومان به مراکز درمانی، ۸۱ نفر نجات‌یافتگان، ۳۴ اسکان‌یافتگان و ۴ نفر رهاسازی شدند.

مدیر روابط عمومی هلال‌احمر استان اصفهان تصریح کرد: همچنین در این مدت ۲ هزار ۸۸۷ نفر از خدمات ایستگاه‌های سلامت معاونت جوانان هلال‌احمر استان اصفهان بهره‌مند شدند و ۹۹۴ نفر نیز از خدمات امدادی و بشردوستانه اکیپ سحاب بهره بردند.

وی افزود: همچنین ۲ هزار و ۴۶۸ نفر کودک از فضای دوستار کودک و ۹ هزار ۱۹۳ نفر به پست‌های ثابت معاونت جوانان هلال‌احمر استان اصفهان مراجعه کردند و هزار و ۹۱ نفر مسافر از خیمه‌های نماز بهره‌مند شدند.

ردانی پور گفت: ۸۹۳ نفر به داروخانه هلال‌احمر و هزار و ۳۶۹ نفر به مرکز توان‌بخشی استان مراجعه کردند و از خدمات معاونت بهداشت، درمان و توان‌بخشی هلال‌احمر استان اصفهان در این مدت بهره بردند.

مهدی ردانی پور با بیان اینکه هزار و ۳۳۲ نفر در پست نوروزی و پایگاه‌ها آموزش دیدند، عنوان کرد: در این مدت ۳ هزار ۱۶۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع‌شده است.

مشاهده ۱۰۳
/
۱۴۰۲/۰۱/۰۳- ۲۲:۵۰
/
تعداد بازدید:103 پنج شنبه 3 فروردین 1402 - 22:50
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه