اصفهان
امروز پنج شنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۲
در جریان سفر یکروزه به شهرستان خوانسار

دبیرکل هلال احمر از شرکت صنایع نساجی هلال ایران بازدید کرد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در جریان سفر به استان اصفهان و شهرستان خوانسار از کارخانه نخ و پارچه شرکت صنایع نساجی هلال ایران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، دکتر سلیمانی با حضور در شرکت نساجی هلال ایران(واحد خوانسار)، ضمن بازدید از خطوط تولید، با کارگران و‌ مدیران این شرکت به بحث و گفتگو پرداخت.

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر با اشاره به حادثه‌خیز بودن کشور، یکی از مهمترین وظایف جمعیت هلال‌احمر را امدادرسانی و اسکان اضطراری حادثه‌دیدگان در بحران‌ها دانست که در این حوزه نقش شرکت صنایع نساجی هلال ایران به عنوان اصلی‌ترین تامین‌کننده اقلام امدادی جمعیت را کلیدی و مهم دانست که ضرورت است تقویت شود تا ضمن تامین کامل اقلام جمعیت، در حوزه ورود به بازار آزاد و صادرات هم قدرتمندانه‌تر ورود کند.

سلیمانی ضمن تقدیر از تلاش مدیران و پرسنل واحد خوانسار، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این مجموعه را قابل‌تحسین دانست و بر لزوم تقویت بیشتر آن، نوسازی دستگاهها، ایجاد خطوط تولید جدید و افزایش اشتغال در این واحد تاکید و ابراز امیدواری کرد که با برنامه‌ریزی و‌ تلاش‌های صورت گرفته روند توسعه این واحد شتاب گیرد.

در جریان این بازدید که نماینده شهرستان‌های گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل مجامع و امور استان‌ها و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان، دبیرکل را همراهی می‌کردند؛ امیرالدین روح‌نواز مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران و هژبر حقیقی مدیر سایت خوانسار توضیحات فنی لازم در خصوص ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و‌مشخصات خطوط تولید این واحد ارائه کردند.

مشاهده ۵۸
/
۱۴۰۲/۰۸/۰۵- ۲۱:۵۶
/
0
جمعه 5 آبان 1402 - 21:56
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه