پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
به پورتال جمعیت هلال احمر استان اصفهان خوش آمدید .
 


روایتی از فداکاری‌های نجاتگران هلال‌احمر در ۱۲۸ روز عملیات در دمای منفی ۴۰
درباره حادثه تلخ سقوط هواپیما بر فراز دنا گزارش ها و روایت های بسیاری نوشته شده است، اما “پرواز آسمان تا دنا”، روایت متفاوتی است از مردانی که از لحظات اولیه اعلام خبر تا انتقال آخرین پیکر جان باخته در برف و سرمای جانسوز دنا استقامت کردند.
 چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
یادداشت //
مداخلات روانی و اجتماعی درحوادث و بلایا
مجموعه اقداماتی که به صورت هماهنگ و سازماندهی شده و با استفاده از ظرفیتهای تخصصی واجتماعی در راستای پیشگیری تعدیل وکاهش مخاطرات ناشی از حوادث و بلایا صورت می گیردتا حداقل آسیبهای روانی واجتماعی به افراد و جامعه وارد شود . این اقدامات در درجه نخست باید منجر به تقویت تاب آوری اجتماعی شود و سپس شرایط بازگشت وبهبود زندگی پس از حوادث و بلایارا تقویت و تسهیل نماید.
 شنبه ٥ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به بهانه هفتمین دوره طرح ملی دادرس و المپیاد آماده
صدای دادرس در همه جای ایران‌زمین شنیده و فراگیر شده است
وقتی گفته می‌شود همه برنامه‌های جمعیت هلال ‌احمر در قالب اصول صلیب‌ سرخ و جهانی و هلال ‌احمر پیش می‌رود، اینها فقط شعار نیست.
 چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش همگانی ؛ راهی برای زندگی بهتر
همه آن‌چه مسافران حج باید بدانند
این روزها افراد بسیاری عازم سرزمین حجاز هستند؛ زائران بسیاری از کشورهای مختلف برای حضور در این گردهمایی معنوی طی این چند روز به کشور عربستان سفر می‌کنند.
 سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیشتر بدانیم...
آشنایی با ماموریت های دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر
در اساسنامه جمعیت هلال احمر (مصوب سی ام اردیبهشت ماه 1388 مجلس شورای اسلامی ) جایگاه ،وظایف و اختیارات قانونی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر نیز مبین و مشخص گردیده است .
 دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیشتر بدانیم...
راهنمای لجستیک
با طراحی و تهیه دفتری بمنظور ثبت کلیه بازدیدهای انجام شده از انبارها و مطابق دستورالعمل انبارهای امدادی سبب می گردد تا کلیه بازدید مسئولین از انبارها ثبت گردد و نیز دفتر مذکور در محل انبار نگهداری گردد تا توسط بازدیدکنندگان ، مسئولین ارشد و مسئولین تکمیل شود . لذا تیم ارزیاب ، ارزشیاب اعزامی از سازمان امداد و نجات این دفاتر را مورد بررسی قرار خواهند داد .
 يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش همگانی ؛ راهی برای زندگی بهتر
آشنایی با مخاطرات جاده‌ای و روش‌های پیشگیری از آن
در فصل تابستان بسیاری از خانواده‌ها برای سفر برنامه‌ریزی می‌کنند و اکثر جاده‌های کشور، خصوصا محورهای منتهی به استان‌های شمالی و شهرهای بزرگ گردشگرپذیر، با افزایش چشمگیر تردد خودروها و ترافیک سنگین روبه‌رو می‌شوند.
 شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش همگانی ؛راهی به سوی ایران آماده
آشنایی با اقدامات ایمنی لازم برای جلوگیری از آتش‌سوزی در جنگل و دشت
اگر کسی ‌در دامنه کوه، جنگل یا در حاشیه دره‌ای پر درخت یا در میان درختان جنگلی زندگی می‌کند، محل سکونت ‏او همواره به علت فراوانی چوب و ‌مواد سوختنی در معرض خطر آتش‌سوزی قرار دارد.
 شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
یادداشتی به بهانه سوانح جاده ای دیروز
استانداردهایی معدود، تلفاتی گسترده
هر از چند گاهی در گوشه و کنار کشور سوانح جاده ای گریبان شهروندان را می گیرد ،خانواده هایی را داغدار وخسارتهای عظیمی رادر ابعاد روانی ،جسمی و اقتصادی بر پیکره ی اجتماع تحمیل می کند ،براستی چه باید کرد ؟؟
 چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش همگانی ؛راهی به سوی ایران آماده
نکات مهم ، کاربردی و استاندارد برای شنای ایمن
در روزهای گرم تابستان، شنا کردن در دریا و رودخانه یکی از تفریحات پرطرفدار بین مردم است اما با اصول امنیتی آن چقدر آشنایی دارید؟
 يکشنبه ٢٣ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش همگانی ؛راهی به سوی ایران آماده
آیا شما کیف اضطراری دارید ؟
بعد از وقوع حادثه یا بحران‌، خانواده‌ها به ناچار ‌مدتی فقط به امکانات خودشان اتکا دارند. این به آن معنی است که خوراک، آب و سایر ملزومات زندگی را به ‌اندازه کافی به مدت حداقل سه روز از قبل ذخیره کرده‌اند.
 شنبه ٢٢ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>