پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
به پورتال جمعیت هلال احمر استان اصفهان خوش آمدید .
امدادرسانی نجاتگران هلال احمر استان اصفهان به بیش از سه هزار حادثه دیده در طرح امداد و نجات تابستانه ایرانشهر سیستان و بلوچستان ؛ ایستگاه خدمت رسانی کاروان سلامت هلال احمر اصفهان طرح ملی دادرس به عنوان یکی از طرح های کاربردی و مفید جمعیت هلال احمر با آموزش مبانی امداد و نجات و کمک های اولیه به دانش آموزان نقش مهمی در آمادگی جامعه در برابر حوادث و سوانح دارد . امدادرسانی هلال‌احمر استان اصفهان به بیش از یک هزار و 30 حادثه‌دیده در ماه گذشتهپوشش امدادی 101 حادثه توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اصفهان صورت گرفت .دوره کشوری تجهیز ، تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی به میزبانی جمعیت هلال احمر استان اصفهان به کار خود پایان داد
ویژه //
امدادرسانی نجاتگران هلال احمر استان اصفهان به بیش از سه هزار حادثه دیده در طرح امداد و نجات تابستانه
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امداد رسانی نجاتگران اصفهانی به 3 هزار و 90 حادثه دیده در طرح امداد و نجات تابستانه امسال خبر داد .
ویژه //
ایرانشهر سیستان و بلوچستان ؛ ایستگاه خدمت رسانی کاروان سلامت هلال احمر اصفهان
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از اعزام کاروان سلامت هلال احمر اصفهان به ایرانشهر سیستان و بلوچستان در آستانه اعیاد قربان و غدیر خبر داد .
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در جلسه کارگروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی استان مطرح کرد :
طرح ملی دادرس به عنوان یکی از طرح های کاربردی و مفید جمعیت هلال احمر با آموزش مبانی امداد و نجات و کمک های اولیه به دانش آموزان نقش مهمی در آمادگی جامعه در برابر حوادث و سوانح دارد .
جلسه کارگروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی استان اصفهان در سالن کنفرانس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات هلال احمر برگزار شد .
اختصاصی //
امدادرسانی هلال‌احمر استان اصفهان به بیش از یک هزار و 30 حادثه‌دیده در ماه گذشته
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی نجاتگران این جمعیت به بیش از یک هزار و 30 حادثه‌دیده در تیر ماه سال جاری خبر داد.
امدادرسانی به 256 حادثه دیده در هفته گذشته
پوشش امدادی 101 حادثه توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اصفهان صورت گرفت .
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی نجاتگران اصفهانی به 256 حادثه دیده در هفته گذشته خبر داد .
خبر در حال به روز رسانی...
دوره کشوری تجهیز ، تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی به میزبانی جمعیت هلال احمر استان اصفهان به کار خود پایان داد
دوره کشوری تجهیز ، تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی هلال احمر در اصفهان به کار خود پایان داد .