اصفهان

چهارشنبه 28 مهر 1400

امدادرسانی نجاتگران اصفهانی به 182حادثه دیده در هفته ای که گذشت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امداد رسانی نجاتگران هلال احمر به 182 حادثه دیده در 62 حادثه در هفته گذشته خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛علی محمدهاشمی با اشاره به حوادث یک هفته گذشته اظهار کرد : از روز شنبه 10 لغایت جمعه 16 مهر ماه سال جاری ، نجاتگران جمعیت هلال احمر نسبت به پوشش امدادی 62 حادثه اقدام کرده اند .

محمدهاشمی تصریح کرد : 39 مورد از این ماموریت ها در حوادث جاده‌ای، 6  مورد خدمات حضوری، 5 حادثه شهری ،7 حادثه صنعتی و کارگاهی و 5 حادثه کوهستان بوده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در ادامه از خدمت رسانی نیروهای امدادی به 65 نجات یافته در این حوادث خبر داد و گفت : از این تعداد 22 نفر به طور سرپایی درمان شده و 43 نفر هم برای درمان به مراکز درمانی انتقال یافتند . 

به گفته این مقام مسئول در این مدت ، 184 نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب 72 تیم عملیاتی با به کارگیری 58 دستگاه آمبولانس و خودروی نجات در امدادرسانی به این حوادث مشارکت داشته اند .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان خاطرنشان کرد در این مدت 6 مورد عملیات رهاسازی توسط نیروهای این جمعیت انجام شده است .

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *