اصفهان

پنجشنبه 02 بهمن 1399

نجاتگران اصفهانی به 59 حادثه ‌دیده در هفته گذشته امدادرسانی کردند/ استان اصفهان با 17 حادثه جاده ای ، بیشترین امدادرسانی به حوادث جاده ای در کشور

معاون امداد و نجات ‌جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی هلال احمر استان اصفهان به 59 حادثه دیده در هفته گذشته خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی ‌جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ داریوش کریمی با بیان این خبر اظهار کرد : نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اصفهان در طول هفته گذشته به 59 آسیب دیده در 36 حادثه امدادرسانی کردند. 

وی ‌با اشاره به عملیات های امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان ‌در این مدت گفت : این عملیات ها شامل 17 عملیات جاده ای ، 4 مورد خدمات حضوری ، 8 حادثه شهری ،5 حادثه صنعتی و کارگاهی  و 2 حادثه کوهستان بوده است که حوادث جاده ای استان در این هفته بیشترین آمار در سطح کشور را به خود اختصاص داده است .

به گفته کریمی در طی امدادرسانی به ‌حوادث رخ داده از 13 لغایت 19دی ماه سال جاری ، 34 نفر نجات یافتند که 7 نفر آن‌ها به صورت سرپایی ‌درمان و 27 نفر به مراکز درمانی ‌انتقال ‌داده شدند.

معاون امداد و نجات ‌جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان خاطرنشان کرد : 111 نجاتگر و امدادگر این جمعیت ‌در قالب 39  تیم امدادی  به همراه 36 دستگاه آمبولانس و با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی ‌در این عملیات‌ های امدادی حضور داشته اند .

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *