اصفهان

یکشنبه 10 اسفند 1399

برگزاری دوره تربیت مربی پایه ویژه اعضای هلال‌احمر

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان اصفهان از برگزاری دوره تربیت مربی پایه ویژه اعضای هلال‌احمر خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ اصغر سلطانی با بیان این خبر گفت : به همت معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، دوره تربیت مربی اعضای هلال احمر، بیستم بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

وی تصریح کرد :  متقاضیان شرکت در این دوره باید حداقل دارای 22 سال سن و مدرک کارشناسی و در مناطق محروم نیز دارای مدرک کاردانی باشند.

سلطانی در خصوص سایر شرایط شرکت در این دوره افزود : متقاضیان شرکت در این دوره همچنین باید دارای مدرک کمک های اولیه، مخاطرات، مهارت های داوطلبی و عمومی امداد و نجات بوده در غیر این صورت باید در آزمون ورودی (منابع مطالعاتی آزمون ورودی: کتابچه آمادگی در برابر مخاطرات، کتابچه آموزشی مهارت های پایه داوطلبی و کتاب دادرس) پذیرفته شوند.

به گفته سلطانی بر اساس شیوه نامه ارسالی، تمامی مربیان دادرس دارای مجوز و سابقه تدریس از سازمان جوانان  و نیز مربیان کمکهای اولیه دارای گواهی نامه مورد تائید معاونت آموزش، پژوهش و فناوری می توانند در دوره شرکت نمایند و نیازی به آزمون ورودی و پیش نیاز ندارند.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان خاطرنشان کرد :آزمون نهایی دوره تربیت مربی پایه روز 20 بهمن برگزار می شود و منابع این آزمون شامل کتابچه آمادگی در برابر مخاطرات، کتابچه آموزشی مهارت های پایه داوطلبی، جزوه مقدماتی امداد (فصل های 3، 5، 6)، جزوه کمک های اولیه، کتاب دادرس و جزوه روش تدریس است.

 

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *