اصفهان

شنبه 04 تیر 1401

امدادرسانی جمعیت هلال احمر اصفهان به پنج هزار و 236 حادثه دیده در سه ماهه اول سال 1401

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان ماموریت های امداد و نجات در سه ماهه اول سال جاری را تشریح کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ علی محمدهاشمی در تشریح ماموریت های امداد و نجات در سه ماهه اول سال 1401 اظهار کرد : در این مدت امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان با انجام 889 عملیات امدادی موفق به ارائه خدمات و امدادرسانی به5 هزار و 236   نفر شدند .

محمدهاشمی گفت : 426 مورد حوادث جاده ای ، 106 مورد حوادث شهری ، 40  مورد  کوهستان ، 1 مورد حوادث ساحلی ، 10 مورد حوادث سیل و آب گرفتگی و حوادثی از قبیل توفان و خدمات حضوری و ... بوده اند که توسط عوامل امدادی این جمعیت در سراسر استان خدمات ارائه شده است .

وی در ادامه تصریح کرد : در خصوص امدادرسانی به حادثه دیدگان و نجات مصدومین، امدادگران و نجاتگران موفق به انتقال 532 نفر به مراکز درمانی شده و 225 نفر هم به صورت سرپایی درمان شدند .

محمدهاشمی در رابطه با وضعیت اسکان اضطراری مسافران و افراد در راه مانده افزود : بیش از 100 نفر در این مدت در پایگاه‌های جمعیت هلال احمر استان اسکان اضطراری داده شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در پایان خاطرنشان کرد : در عملیات های یادشده ، سه هزار و 887  امدادگر و نجاتگر در قالب یک هزار و 79  تیم عملیاتی با اعزام 792 دستگاه آمبولانس و خودرو امداد و نجات  موفق به امدادرسانی شدند.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *