اصفهان

یکشنبه 10 اسفند 1399

آمادگی شعب و پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان با توجه به فعالیت سامانه بارشی در ساعات آینده

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از لزوم آمادگی شعب و پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان با توجه به فعالیت سامانه بارشی در بخش هایی از استان در ساعات آینده خبر داد .

 

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ علی محمدهاشمی با اشاره لزوم آمادگی هرچه بیشتر شعب و پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر در بخش هایی از استان با توجه به فعالیت سامانه بارشی از ساعت یک بامداد روز  پنج شنبه و اعلام هشدارهای لازم در این زمینه گفت : تمامی شعب بالاخص شعب مناطق غرب و شمال استان به منظور پاسخگویی مناسب به حوادث احتمالی ، موظف به اتخاذ تدابیر هماهنگی بین سازمانی و آمادگی در سطح شهرستان و پایگاه های امداد و نجات می باشند .

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مردم توصیه کرد : از تردد غیرضرور در جاده ها و در روزهای سرد به ویژه راه های مواصلاتی برفگیر خودداری نموده و در صورت اقدام به سفر قبل از سفر از وضعیت راه ها باخبر شده ، به توصیه‌های امدادی توجه کرده و وسایل مورد نیاز در سرما را همراه خود داشته باشند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان یادآور شد : مسافران و سایر شهروندان در صورت بروز هرگونه حادثه احتمالی ، بلافاصله با تلفن ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *