اصفهان

یکشنبه 10 اسفند 1399

گرامیداشت روزهوای پاک در دهاقان

با همکاری اعضا جوان جمعیت هلال احمر شهرستان ویژه برنامه های گرامیداشت روز هوای پاک در بیست و نهمین روز دی ماه با شعار " هوای پاک ، زندگی سالم " اجرا شد .

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دهاقان با اشاره به موقعیت و اقلیم آب و هوایی کشور و بحران ایجاد شده آلودگی هوا ،  گفت : روز ملی هوای پاک فرصتی مناسب جهت ایجاد حساسیت در بین اقشار مختلف جامعه در راستای اصلاح رفتارهایی است که منجر به آلودگی هوا می گردد .

 

داریوش بهرامی اظهار داشت : از راهکارهای اصلی کاهش آلودگی هوا ، افزایش سطح آگاهی جامعه و مشارکت مردمی در صیانت از محیط زیست می باشد و بر ما واجب است تا با انجام فعالیت های بشردوستانه و آموزشی ، فرهنگ حفاظت از محیط زیست و هوای سالم را در بین اقشار جامعه نهادینه کنیم .

 

بهرامی در ادامه تصریح کرد : اعضای جوان این جمعیت همزمان با روز هوای پاک با رعایت پروتکلهای بهداشتی اقدام به تشکیل زنجیره انسانی با شعار " هوای پاک ، زندگی سالم " در محوطه جمعیت هلال احمر شهرستان نمودند و خواستار رعایت الگوهای کاهش آلاینده های زیست محیطی گشتند .

 

رئیس جمعیت هلال احمر دهاقان گفت : اعضای خانه های هلال روستاهای قمبوان ، همگین و دزج با اجرای برنامه های کوهگشت ، پاکسازی محیط و حضور در مناطق تفریحی روستا روز هوای پاک را گرامی داشتند .

 

داریوش بهرامی در پایان افزود : در جهت آشنایی کودکان با معضل آلودگی هوا و راه های مقابله با آن در راستای داشتن هوایی سالم مسابقه نقاشی بین غنچه های هلال شکیبا با موضوع هوای پاک برگزار شد .

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *