اصفهان

یکشنبه 04 مهر 1400

پرداخت کمک هزینه درمان به بیماران محروم و نیازمند متاثر از کرونا توسط هلال احمر اصفهان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از پرداخت کمک هزینه درمان به بیماران محروم و نیازمند متاثر از بیماری کرونا خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ علی محمدهاشمی با بیان این خبر گفت : با عنایت به اهمیت توسعه و ترویج خدمات بشردوستانه و بسط این خدمات به منظور رفع فقر از زندگی اقشار آسیب پذیر توسط جمعیت هلال احمر و در راستای تحقق اهداف سازمان داوطلبان ارائه خدمات حمایتی برای آسیب دیدگان و افراد آسیب پذیر ناشی از حوادث و سوانح ، هلال احمر استان اصفهان به بیماران نیازمند و متاثر از بیماری کرونا بخشی از هزینه های دارو ،درمان و توانبخشی این بیماران را به صورت کمک هزینه درمان پرداخت می کند.

 

وی با اشاره به اینکه این طرح معرفی شدگان از کمیته امداد امام خمینی (ره) ، بهزیستی ، خیریه ها و نیز مددکاری بیمارستان ها و مراکز درمانی را شامل می شود ،تصریح کرد:این دسته از بیماران پس از بهبودی کامل و در هنگام مراجعه باید مدارکی از قبیل کپی مدارک ،نسخ پزشکی و اصل فاکتور هزینه ها را ارائه نمایند .

 

به گفته محمدهاشمی همچنین در همین راستا مراکز درمانی، توانبخشی، درمانگاه ها و داروخانه جمعیت هلال احمر استان به بیماران نیازمند و محروم خدمات رایگان و یا با تخفیف ویژه ارائه می دهند.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان از خیرین ،نیکوکاران و مردم نوعدوست استان  دعوت کرد تا با مشارکت در طرح های بشردوستانه در کنار جمعیت هلال احمر باشند .

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *