اصفهان

چهارشنبه 28 مهر 1400

عملیات دوازده ساعته نجاتگران هلال احمر شهرستان تیران و کرون برای جستجو ،دستیابی و نجات زن کوهنورد در ارتفاعات دالان کوه

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تیران و کرون از امدادرسانی نجاتگران هلال احمر به زن کوهنورد در رشته کوه های دالان کوه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛حجت اله صالحی با بیان این خبر گفت : در روز جمعه ۱۶ مهرماه در ساعت ۱۹ طی تماس تلفنی با شماره ۱۱۲ و اعلام حادثه آسیب شدید خانم ۳۰ ساله در ارتفاعات دالان کوه در حوالی شهرستان تیران و کرون ، بلافاصله دو تیم امداد و نجات از پایگاه کرد علیا و تیم تخصصی کوهستان از شعبه با استعداد دو خودرو کمک دار  به محل حادثه اعزام شدند .

صالحی تصریح کرد : پس از جستجو و دستیابی به مصدوم در ارتفاع ۳۲۰۰ متری ، مصدوم با انجام اقدامات پیش بیمارستانی به محل امن منتقل گردید.

وی افزود : به دلیل صعب العبور بودن مسیر و نیاز به ایجاد کارگاه های متعدد جهت انتقال مصدوم این عملیات طاقت فرسا تا ساعت ۸ صبح روز بعد به طول انجامید و مصدوم پس از عملیات دوازده ساعته تحویل مرکز درمانی شد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تیران و کرون درپایان ضمن تشکر از عوامل امدادی حاضر در صحنه به کوهنوردان و گردشگرانی که قصد حضور در این منطقه را دارند توصیه کرد از کامل بودن امکانات و تجهیزات خود اطمینان داشته باشند.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *