اصفهان

چهارشنبه 25 فروردین 1400

برگزاری دوره آموزش همگانی ایمنی مراسم چهارشنبه‌سوری توسط هلال‌احمر

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان اصفهان از برگزاری دوره آموزش همگانی ایمنی مراسم چهارشنبه‌سوری توسط هلال‌احمر خبر داد .

 

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛اصغر سلطانی با بیان این خبر اظهار داشت : دوره آموزش ایمنی در مراسم چهارشنبه‌سوری با شعار «انتخاب با شماست؛ چهارشنبه‌سوری یا چهارشنبه‌سوزی» برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این دوره آموزشی به منظور آشنایی همه اعضای خانواده با خطرات و حوادث احتمالی ناشی از این مراسم برگزار می شود تصریح کرد : در اجرا و برگزاری این دوره آموزشی خانواده ها با اقدامات ایمنی از بروز حوادث در چهارشنبه‌ سوری پیشگیری می کنند و در صورت وجود آسیب با انجام کمک‌های اولیه به فرد یا افرادی که آسیب دیده‌اند، کمک خواهند کرد.

سلطانی گفت :شرکت کنندگان در این دوره آموزش ایمنی در مراسم چهارشنبه آخر سال با درس آموخته‌های ناشی از چهارشنبه‌سوری، حوادث شایع در چهارشنبه سوری، نکات ایمنی در مراسم چهارشنبه‌سوری، کاهش خطرات ناشی از مواد منفجره و آتش‌زا، کمک‌های اولیه برای قربانیان و آسیب‌دیدگان مراسم چهارشنبه‌سوری، آسیب‌های ناشی از حوادث چهارشنبه‌سوری، کمک‌های اولیه در سوختگی‌ها، کمک‌های اولیه در هنگام قطع عضو و کمک‌های اولیه در آسیب‌های چشمی آشنا خواهند شد.

 . معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان اصفهان البته با توجه به شرایط ویژه ناشی از بیماری کرونا به مردم توصیه کرد امسال حتی المقدور از انجام این مراسم خودداری نمایند

برای شرکت در این دوره به اینجا  مراجعه کنید.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *