اصفهان

یکشنبه 10 اسفند 1399

برگزاری جلسه تحلیل و ارزیابی تمرین لحظه صفر هلال احمر استان اصفهان

جلسه تحلیل و ارزیابی تمرین لحظه صفر هلال احمر استان اصفهان با حضور مدیرعامل و معاونین امداد و نجات و آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان اصفهان برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ در این جلسه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان با بیان اینکه با توجه به پیاده سازی برنامه پاسخ در جمعیت هلال احمر و برای تمرین فرایندهای عملیاتی ، مانوری در روز پنجشنبه 25 دی ماه 99 برگزار شد اظهار کرد : از جمله نقاط قوت این تمرین اخذ گزارش سریع ، فعال شدن IMS استان و ICS  مناطق و تامین مایحتاج آسیب دیدگان فرضی از منابع اطراف منطقه بود .

علی محمدهاشمی افزود : در کنار این از نقاط ضعف این تمرین و رزمایش می توان به کمبود آموزش برای سایر سازمان های عضو مدیریت بحران برای هماهنگی در پاسخ و نیز نیاز به هماهنگی بیشتر برای ایجاد زیرساخت های لازم برای مدیریت بحران در لحظه حادثه اشاره کرد .

وی در این جلسه عنوان کرد : این تمرین ها و کسب آمادگی ها برای نیل به هدف اجرای کامل برنامه پاسخ منسجم بین سازمان ها و دستگاه های عضو مدیریت بحران در آینده نیز ادامه خواهد داشت .

در ادامه جلسه تحلیل و ارزیابی تمرین لحظه صفر هلال احمر استان اصفهان معاونین امداد و نجات و آموزش و پژوهش نیز به ارایه نقطه نظرات و دیدگاه های خود در این زمینه پرداختند .

لازم به ذکر است تمرین لحظه صفر هلال احمر استان اصفهان با هدف ارزیابی و پایش آمادگی نیروها و عوامل امدادی ، ارائه خدمات در زمان بحران و ارتقاء توانمندی‌ نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در زلزله فرضی به بزرگی 6 و دو دهم ریشتر در نزدیکی کمشچه  شهرستان برخوار برگزار شد .

 

 

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *