اصفهان

پنجشنبه 02 بهمن 1399

اهدای اقلام طبی به بانک امانات و تجهیزات پزشکی هلال احمر در نایین

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نایین از اهدای تجهیزات طبی به بانک امانات و تجهیزات پزشکی هلال احمر توسط خیرین و نیکوکاران این شهرستان خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ محمد زمانی با بیان این خبر افزود : این تجهیزات در راستای اهداف بشردوستانه و به منظور رفع آلام آسیب دیدگان و کمک به امر بهبود و سلامت بیماران نیازمند و تقویت بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر در نایین اهداءگردیده است .

 

وی افزود: تجهیزاتی چون تخت بیمارستانی، ویلچر، عصا ، واکر، ساکشن ، کپسول اکسیژن و … در بانک امانات هلال احمر این شعبه به تعداد محدود موجود است و از همشهریان تقاضا کرد لوازم پزشکی مازاد در منازل خود را جهت تکمیل بانک امانات اهدا کنند و یا با خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز این واحد ، محرومان و نیازمندان بیمار را یاری رسانند .

این مقام مسئول اظهار داشت : اقلام پس از جذب ، تفكيك و بر اساس نوع وسيله كد گذاري و در بانك امانات پزشكي نگهداري و دراختيار مددجويان نيازمند به صورت اماني قرار خواهد گرفت . 

وی با تاکید برضرورت ترویج فرهنگ کمک به همنوع در جامعه افزود: اقدام خیرین این شهرستان با نیات انسانی و اخلاقی و در راستای مطالبه و دغدغه های مردمی بوده است .

زمانی گفت : در این راستا با توجه به شیوع گسترده ویروس کووید 19 ،  پس از اطلاع رسانی و توجیه امر ، اقلام طبی مشتمل بر ( عصای زیر بغل ، عصای مچی ، صندلی تاشو و ... ) ، توسط نیکوکارمحترم جناب آقای هوشنگ مهردادی به بانک امانات و تجهیزات پزشکی اهداء گردید تا خانواده  مدجویان و نیازمندان کم بضاعت بتوانند از آن استفاده نمایند و اقلام طبی به ارزش بیش از 20 میلیون ریال به بانک امانات وتجهیزات پزشکی این جمعیت اهداء گردید .

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نائین در پایان خاطرنشان کرد : حضور خیرین در کنار مسئولان و کمک و دستگیری از نیازمندان از اقدامات بسیار ارزشمندی است که به یقین روحیه خدمت بیشتر به مردم را در مسئولان نظام تقویت می کند .

لازم به ذکر است بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر شهرستان نائین در سال ۱۳۸7 از طریق کمک های مردمی و مشارکت خیرین با هدف خرید تجهیزات و وسایل طبی به منظور استفاده خانواده های نیازمند راه اندازی شد .  

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *