اصفهان

چهارشنبه 28 مهر 1400

پیام مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت .در متن این پیام آمده است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره قرین با شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی )، در ایجاد امنیت پایدار و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده و بر قلل رفیع ایثار و فداکاری ایستاده اند.

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثاربی وقفه آنان زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است. نیرویی که با اقتدار دربرابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه برریشه های ظلم وفساد می کوبد تا نویدبخش آرامش و عدالت باشد .بدون شک امنیت ، اعتماد، سلامت ، پویایی و نشاط ثمره حضور نیروی انتظامی درجامعه است.

از این فرصت استفاده نموده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و ایثـارگران نـاجا، هفـته نیروی انتظامی را به حافظان نظم و امنیت تبریک عرض نموده و  امیدوارم به فضل پروردگار قادر متعال بیش از پیش در حفظ، تامین و ارتقاء دو نعمت بزرگ الهی یعنی سلامت و امنیت کوشا باشید.

در پایان از درگاه خداوند منان، توفیق روزافزون در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه منویات مقام معظم رهبری را خواستارم.

 

علی محمدهاشمی

مدیر عامل

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *