اصفهان

پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401

یادواره شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پنجمین روز از هفته هلال احمر برگزار شد

همزمان با گرامیداشت هفته هلال احمر از خانواده شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر استان اصفهان تجلیل شد .

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ همزمان با گرامیداشت هفته هلال احمر یادواره شهدای امدادگر این جمعیت در خیمه حسینی گلستان شهدا برگزار شد .

در این مراسم که با حضور ارزشمند خانواده های معظم شهدای امدادگر ، مسئولین استانی و اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در خیمه حسینی گلستان شهدای اصفهان برگزار شد ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان با بیان اینکه شهدا برای دفاع از ارزش های انسانی و اسلامی جان خود را فدا کردند گفت : وظیفه ما در این شرایط حساس این است که باید به عهدمان به شهدا وفادار باشیم و این وفاداری باید در خدمت به مردم متجلی شود .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان نیز در این یادواره با اشاره به اقدامات جمعیت هلال احمر در سال های دفاع مقدس و اینکه مدت های مدیدی بود که در صدد برگزاری یادواره ای در خور و شایسته برای شهدای هلال احمر اصفهان بودیم اظهار کرد : امروز جای بسی خرسندی است که چنین برنامه ای تدارک دیده شده است .

علی محمدهاشمی افزود : نه تنها با برگزاری این یادواره که به رسم ادب و احترام همواره موظف به یادآوری ایثارگری های شهدا هستیم و تجلیل از خانواده های معظم ایشان را وظیفه ای مهم برای خود می دانیم .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اصفهان نیز در یادواره شهدای امدادگر هلال احمر استان در خیمه حسینی گلستان شهدا اظهار داشت : امدادگر شهید در صحنه عملیات و دفاع از دین و میهن ، برای نجات همرزمان خود لباس امدادگری  به تن می کند و در این راه جان خود را از دست می دهد و چه فضیلتی بالاتر از این .

حجه الاسلام و المسلمین فعال اصفهانی با اشاره به اینکه فرهنگ دفاع مقدس از مباحثی است که نباید به بوته فراموشی سپرده شود گفت : باید کاری کنیم که فرهنگ ایثار و فداکاری به نسل های بعدی منتقل شود و این وظیفه سنگینی است .

در ادامه این مراسم از خانواده های شهدای امدادگر اصفهان با اهدای لوح سپاس تقدیر و قدردانی شد.

گفتنی است تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری و غبارروبی قبور مطهر شهدا توسط جوانان ، داوطلبان ، مدیران و کارکنان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از دیگر برنامه های یادواره شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر استان اصفهان بود .

شایان ذکر است در حاشیه این مراسم نجاتگران جمعیت هلال احمر نجف آباد به یاد ۵۲ شهید امدادگر شهرستان نجف آباد مسیر یادمان شهدای شهرستان و قبر مطهر شهید مدافع حرم ، شهید حججی تا مزار مطهر سردار شهید حاج احمد کاظمی را رکاب زدند .

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *