اصفهان

شنبه 04 تیر 1401

پیدا شدن جسم بی جان فرد مفقود شده در کوه های حوالی روستای قمیشلو دهاقان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دهاقان از پیدا شدن پیکر بی جان فرد مفقود شده در کوه های روستای قمیشلو دهاقان خبر داد .

لیلا مسعودی - رابط خبری

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ، داریوش بهرامی با اعلام این خبر گفت : در پی اعلام مرکز عملیات اضطراری EOC  هلال احمر استان مبنی بر مفقود شدن فردی 46 ساله در کوه های حوالی روستای قمیشلو به عوامل امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان دهاقان بلافاصله تیم امداد و نجات در کوهستان جمعیت با تجهیزات فنی به محل حادثه اعزام شدند .

 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دهاقان بیان داشت : عملیات جستجو و نجات در بامداد شنبه هفت اردیبهشت ماه تا ساعت 3 بامداد انجام و پس از آن از ساعت 6 صبح با حضور 3 تیم جستجو و نجات و با همکاری عوامل آتش نشانی ، اداره منابع طبیعی ، نیروهای بومی منطقه و مسئولین شهرستان ادامه یافت .

 

بهرامی تصریح کرد : پس از 22 ساعت عملیات نفس گیر جستجو ، پیکر بی جان فرد مفقود شده توسط نیروهای امدادی پیدا و پس از انتقال به پایین کوه جهت طی مراحل قانونی تحویل عوامل انتظامی شهرستان گردید .

 

وی در پایان افزود : با توجه به اینکه حادثه خبر نمی کند و کوهستان نیز خطرهای خاص خود را دارد از تمامی شهروندان تقاضا داریم جهت کوهنوردی و کوهپیمایی ضمن رعایت نکات ایمنی و به همراه داشتن تجهیزات به هیچ عنوان تنها به سمت ارتفاعات نروند .

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *