اصفهان

پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401
پیام

پیام فرماندار آران و بیدگل به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر

فرماندار آران و بیدگل طی پیامی ۱۸ اردیبهشت ماه فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ ، آغاز هفته هلال احمر را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

 
 
 
علی اکبر رضایی، فرماندار طی پیامی روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را گرامی داشت.متن پیام به این شرح است:
 
 بسم الله الرحمن الرحیم
 
نام جمعیت هلال احمر با ارزش ها و مفاهیمی چون ایثار، از خود گذشتگی، انسانیت و احسان،سعه صدر،احساس مسئولیت و مهربانی گره خورده است.
 
انسانهای شریف و وارسته‌ای که با اراده ای ستودنی و بی‌هیچ گونه منّت و درخواستی سر بر فرمان خدا نهاده و از جان و دل به کمک نیازمندان و امدادطلبان می شتابند.
 
دریادلانی که در جمعیت هلال احمر خدمت می کنند، در حوادث غیر مترقبه، بی منّت و صادقانه به یاری انسانهای نیازمند می شتابند و کامش را از حلاوت انسانیت و نوعدوستی شیرین می کنند.
 
جمعیت هلال احمر با بهره گیری از آموزه های مکتب اسلام عزیز و سیاست های نظام اسلامی و به فعلیت رساندن ظرفیت های بشردوستانه مردم مؤمن و همیشه انقلابی ایران، نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ یاد شده در گوشه گوشه‌ی دنیا ایفا می نمایند و در سخت‌ترین شرایط و بحرانی‌ترین لحظات به ویژه درهنگام خشم و قهر طبیعت درکنار همشهریان و هموطنان و همنوعان خود حاضر می شوند و برای آسایش و رفاه آن ها از آرامش و عافیت خود چشم پوشیده اند.
 
اینجانب۱۸اردیبهشت ماه سالروز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را به  تلاشگران این عرصه بخصوص به مدیر، کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان آران و بیدگل تبریک می گویم و برای همه عزیزان آرزوی توفیق، سلامتی و بهروزی دارم و امیدوارم در سایه سار عنایت حضرت ولی عصر (عج) و تحت رهبری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با کمک و همکاری همه کارکنان و کلیه اعضای جمعیت در بهبود کیفیت کلیه فعالیتها و جلب رضای باری تعالی و مردم عزیز موفق و مؤید باشند.
 
 علی اکبر رضایی
 
فرماندار شهرستان آران و بیدگل
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *