اصفهان

پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401
پیام

پیام سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خمینی شهر به مناسبت هفته هلال احمر

۱۸ اردیبهشت ماه، یادآور فعالیت مجاهدانه و ایثارگرانه افرادی است که با همت خویش انجام فعالیت های خیرخواهانه را در سطح شهرستان خمینی‌شهر افزایش می دهند.

 
 
به نام خدا
 
 جمعیت هلال احمر در راستای تحقق دنیایی عاری از اتفاق پیشتاز شده و تلاش بسیاری در این راستا کرده است چرا که رشادت، شجاعت و ایثار آن ها با بشر دوستی گره خورده است.
 داوطلبان هلال احمر شهرستان ، با تکیه بر همت و تعهد مثال زدنی خویش، در ایام هولناک مبارزه با ویروس کرونا در کنار کادر بهداشت و درمان شهرستان خمینی‌شهر  مجاهدتی بی مانند ارایه خدمت کردند.
وجود حوادث طبیعی یا حوادث ساخته دست بشر که موجب تغییر در زندگی انسان می شوند همواره نیازمند برنامه ریزی و کمک انسان هایی است که ایثارگرانه به کمک مردم می شتابند و برای آسایش آن ها از سلامتی و عافیت خود چشم می پوشند.
اینجانب ضمن تقدیر و تجلیل از خدمات و تلاش های بی وقفه تمامی پرسنل، امدادگران، اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان خمینی‌شهر، فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر  را به این عزیزان تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون را برای این پیام آوران آرامش از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.
 
دکتر جمشید اویسی 
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خمینی شهر
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *