اصفهان

پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401

پیام دبیر کمیته هماهنگی خانه های هلال استان اصفهان به مناسبت فرا رسیدن هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ

دبیر کمیته هماهنگی خانه های هلال استان اصفهان با صدور پیامی هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را به کلیه روسا و اعضای خانه های هلال ، مدیران شعب ، کارشناسان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پیام محمدنوید متقی آمده است : فرصتی دست داد تا دیگر بار روز جهانی صلیب سرخ و گرامیداشت هفته هلال احمر را گرامی ‌داریم. 
 
این در حالی است که بیش از 90 سال از عمر با برکت درخت تنومند هلال مهربانی می گذرد.  درختی که ثمره نیکوی آن مهرورزی ، نوعدوستی و صلح طلبی است. 
 
بسیار جای خرسندی است که با همکاری و همیاری یکایک شما روسای محترم و اعضای خانه های هلال استان اعم از امدادگران خدوم و بی ادعا، داوطلبان نیک اندیش و جوانان خیرخواه در مسیر تحقق اهداف و آرمانهای این نهاد مردمی و خدمت به انسان‌های نیازمند قدم برمی‌داریم.
 
ضمن تبریک این هفته ، از خداوند متعال خواستارم تا در سالی که هفته هلال احمر با شعار «یک قرن خدمت بی منت» نام گذاری شده است ، با همتی مضاعف ، برنامه ‌ریزی اصولی و به کارگیری تمامی ظرفیت‌های داوطلبانه موجود در جهت پیشبرد اهداف والای جمعیت و نیز ارائه خدمات مطلوب و توسعه خدمت رسانی به آحاد مردم بالاخص در مناطق کم برخوردار ، قدم ‌های استوارتر و مؤثرتری را برداریم.
 
محمدنوید متقی
دبیر کمیته هماهنگی خانه های هلال استان اصفهان
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *