اصفهان

شنبه 04 تیر 1401

پوشش امدادی مراسم استقبال از رئیس محترم جمهور در اصفهان توسط جمعیت هلال احمر

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر داد : جمعیت هلال احمر استان اصفهان با بهره گیری از تجهیزات خودرویی و با حضور نجاتگران، داوطلبان، جوانان اقدام به پوشش امدادی مراسم استقبال از رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران در ورزشگاه 25 آبان اصفهان کرد.

 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ سید مرتضی عمادی با بیان این خبر گفت : درپی سفر رئیس جمهوری به اصفهان نیروهای جمعیت هلال احمر با استقرار در ورزشگاه نقش جهان و مسیرهای منتهی به ورزشگاه 25 آبان در محل دیدار مردمی و سخنرانی رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران اقدام به پوشش و پشتیبانی امدادی مراسم کردند.
 
وی افزود : در این مراسم 50 نفر از پرسنل و نجاتگران به استعداد چهار دستگاه آمبولانس ، سه دستگاه خودروی امدادی و یک دستگاه موتورسیکلت به پوشش امدادی برنامه پرداختند .
 
عمادی خاطرنشان کرد : در مراسم دیدار مردمی ریاست محترم جمهوری با اقشار مختلف ، اعضا و پرسنل شعب اصفهان ، شاهین شهر ، خمینی شهر ، برخوار ، نجف آباد ، فلاورجان ، مبارکه و مرکز گز با استقرار در محوطه  و داخل ورزشگاه اقدام به پوشش امدادی مراسم کردند .
 
وی گفت : همچنین بیش از 150 نفر از اعضا در دیدار مردمی با رییس جمهور حضور داشته و در حاشیه این مراسم به توزیع اقلام فرهنگی از جمله پرچم و پوستر پرداختند . 
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در ادامه یادآور شد : طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 25و 26 خرداد ماه ، مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات هلال‌احمر و نماینده تام الاختیار رئیس جمعیت هلال احمر جهت پاسخگویی به مسائل و مشکلات هم استانی ها در جمعیت هلال احمر استان اصفهان حضور پیدا کرد.
 
وی افزود : در میز ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر مستقر در ساختمان ستاد هلال احمر استان به 82 درخواست مردمی در حوزه های مختلف و به ویژه مسائل و مشکلات آحاد اقشار نیازمند استان رسیدگی شد .
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *