اصفهان

چهارشنبه 28 مهر 1400

روز پر کار پایگاه های امداد و نجات هلال احمر شهرستان نطنز

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نطنز از از روز پر کار پایگاه های امداد و نجات این جمعیت خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ سید عباس مدنی با بیان این خبر گفت : وقوع دو مورد تصادف و دو مورد حادثه کوهستان در روز جمعه 16 مهرماه روز پرکاری را برای نجاتگران نطنزی رقم زد .

مدنی تصریح کرد : در دو مورد حادثه کوهستان که مورد اول مفقودی اعلام شده بود ، خوشبختانه فرد مفقود پیدا شده و تحویل خانواده اش گردید و مورد دوم حادثه افتادن از کوه و شکستگی استخوان پای گردشگر بود که توسط عوامل امدادی و نجاتگران پایگاه امداد و نجات کوهستان کرکس به نقطه امن منتقل و توسط هلال احمر به بیمارستان منتقل شد .

وی افزود : در این روز همچنین دو مورد تصادف جاده ای نیز اتفاق افتاد که در حادثه اول برخورد دو دستگاه خودرو پراید و تیبا منجر به مصدوم شدن ۶ نفر شد که در این حادثه مصدومین با همکاری عوامل اورژانس نیه به بیمارستان خاتم الانبیا منتقل شدند .

مدنی گفت :حادثه دیگر برخورد یک دستگاه اتوبوس و خودرو پژو ۲۰۶ بود که منجر به مصدومیت ۲ نفر شده بود که توسط تیم امداد و نجات پایگاه بین شهری شهدای امدادگر رهاسازی شده و به بیمارستان خاتم الانبیا منتقل شدند .

 

مدنی خاطرنشان کرد : کلیه عملیات ها ۹ نفر مصدوم داشت که ۲ نفر از آن ها توسط هلال احمر و بقیه توسط اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند و همچنین این حوادث که از ساعت ۱۷ اعلام گردیده بود تا ساعت ۴ صبح روز بعد ادامه داشت .

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نطنز در پایان از کلیه نجاتگران پایگاه امداد و نجات کوهستان کرکس و پایگاه بین شهری شهدای امدادگر حاضر در صحنه تقدیر و تشکر کرد .

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *