اصفهان

شنبه 04 تیر 1401

توزیع بیش از 700 کیلو گوشت گرم در میان نیازمندان دهاقانی

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دهاقان گفت : به مناسبت دهه مبارک کرامت ۷۲۰ کیلو گوشت گرم گوسفند به ارزش ۱ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال در میان نیازمندان شهرستان دهاقان توزیع شد .

لیلا مسعودی - رابط خبری

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ داریوش بهرامی ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت : به مناسبت دهه مبارک کرامت  ۷۲۰ کیلوگرم گوشت گرم گوسفند به ارزش ۱ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال در میان نیازمندان شهرستان دهاقان توزیع شد.

 

وی  افزود : این اقدام توسط جمعیت هلال  احمر شهرستان دهاقان و با مشارکت  مؤسسه خیریه حضرت خدیجه(س) و گروه جهادی و مرکز نیکوکاری ترنم ظهور انجام شد .

  

بهرامی با اشاره به این‌که حمایت از زندگی انسان‌ها از اهداف جمعیت هلال احمر است ، گفت : توزیع بسته‌های معیشتی هم نوعی از خدمت‌رسانی در کنار امداد رسانی در حوادث و عملیات‌های امداد و نجات  است و در چارچوب تامین احترام انسان‌ها و حمایت از سلامت و زندگی افراد اجرا می شود.

  

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دهاقان در پایان  با بیان این‌که توسعه برنامه‌های حمایتی همواره در مناسبت‌ها و ایام مختلف سال در محله‌ها و روستاهای کم برخوردار انجام می شود ، گفت : از خیرین محترم تقاضامندیم این جمعیت را در ارائه خدمات بیشتر یاری رسانند.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *