اصفهان

چهارشنبه 28 مهر 1400

برگزاری جلسه هماهنگی طراحی مانور سیلاب در شهرستان لنجان با محوریت هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنجان از برگزاری جلسه کارگروه امداد و نجات شهرستان لنجان با حضور نمایندگان ادارات این شهرستان در محل جمعیت هلال احمر خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ علیرضا حیدریان با بیان این خبر گفت :در جلسه کارگروه امداد ونجات شهرستان لنجان شرح پیش نویس سناریو و بررسی نقاط ضعف و قوت مناطق خطر ساز و نقاطی که پتانسیل مقابله با سیل را دارد بررسی شد و نحوه ارتباط گیری و هماهنگی  بین ادارات به جهت تسریع و بهبودی همکاری ادارات در عملیات های امداد رسانی مورد بحث و بررسی قرار گفت .

وی تصریح کرد: آمادگی ارگان ها ، ادارات مختلف و اعلام شرح اقدامات انجام شده و پیشنهادات عملی جهت انجام مانور برخورد با سیلاب  و ارائه طرح های پیشنهادی در این گارگروه با محوریت جمعیت هلال احمر به میزبانی هلال احمر شهرستان لنجان از نقاط قوت برگزاری این جلسه بود.

حیدریان افزود با توجه به خشک سالی های اخیر و نشست لایه های زمین امکان جاری شدن سیل در پی بارش باران و افزایش دبی آب و طغیان رودخانه می باشد و با توجه به پتانسیل بسیار خوب خانه های هلال و با آموزش و برگزاری چنین مانورها در هر منطقه از شهرستان می توان میزان آمادگی و هماهنگی بین بخش های مختلف را افزایش داد.

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *