اصفهان

چهارشنبه 28 مهر 1400

برنامه های سازمان جوانان هلال احمر به مناسبت هفته کودک / برگزاری ۲ مسابقه مهر یاد و پرتو صلح

برنامه های سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به مناسبت هفته کودک با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در راستای اصول و اهداف جمعیت برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان به نقل از روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، به مناسبت هفته ملی کودک از ۱۶ تا ۲۲ مهر برنامه های مختلفی با شعار «حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی»  از سوی این سازمان در تمام استان ها اجرا می شود.

بنابر این گزارش:  مسابقه پرتو صلح ( تعریف صلح به زبان کودکانه) به صورت تصویری در دو سطح استانی و کشوری و مسابقه مهر یاد (آموزش مهرورزی و امداد) در دو سطح استانی و کشوری برگزار می شود.

 این گزارش می افزاید: برنامه های معرفی مدد و مهربان و آشنایی کودکان با اهداف جمعیت هلال احمر از طریق مراکز آموزشی فعال و فضای مجازی، بازدید جمع محدودی از کودکان در قالب تیم های مختلف از امکانات هلال احمر، آموزش مفاهیم و نکات مهم ایمنی، امداد، سلامت کودکان و مهارت های بشردوستی و فرهنگ صلح از طریق شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، حضور مربیان هلال احمر در مهد های کودک و مراکز آموزشی فعال به منظور ارایه آموزش های پیشگیری از مخاطرات و حفظ ایمنی و سلامت کودکان و ترویج فرهنگ صلح و دوستی برگزاری مسابقه در سطح شهرستانی و استانی با توجه به نام گذاری روز های هفته و سایر برنامه های خلاقانه استانی در هفته کودک پیشنهاد شده است.

بر اساس این گزارش روز شمار برنامه های سازمان هفته کودک عبارت است از:

۱۶ مهر: کودک، صلح، بازی و نشاط

۱۷ مهر: کودک، باورهای دینی و معنویت

۱۸ مهر: کودک، خانواده،آموزش مهارت های زندگی

۱۹ مهر: کودک، امنیت،بهداشت و سلامت جامعه

۲۰ مهر: کودک، کتاب، هنر و ادبیات

۲۱ مهر: کودک، هویت، میراث طبیعی و فرهنگی

۲۲ مهر: کودک، رسانه و فناوری های نوین

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *