اصفهان

شنبه 04 تیر 1401

امدادرسانی جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان به بیش از 170 حادثه دیده در تعطیلات آخر هفته و روزهای 14 و 15 خردادماه

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان از امدادرسانی به 174 حادثه دیده در حوادث تعطیلات آخر هفته و روزهای 14 و 15 خردادماه خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان محمدهاشمی با بیان این خبر گفت: نجاتگران جمعیت هلال احمر استان با استقرار در پایگاه‌های امدادی سراسر استان در تعطیلات آخر هفته و روزهای 14 و 15 خردادماه، در 58  ماموریت امدادی مشارکت داشته و به 174 حادثه‌دیده امدادرسانی کردند.

محمدهاشمی افزود: در حوادث رخ داده در این مدت، 53 نفر نجات یافتند که از این تعداد 37 نفر به مراکز درمانی منتقل شده و 16 آسیب‌دیده از حوادث نیز خدمات درمان سرپایی دریافت کردند.

به گفته این مقام مسئول در همین مدت ، 283  نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب92 تیم عملیاتی با به کارگیری 57 دستگاه آمبولانس و خودروی نجات در امدادرسانی به این حوادث مشارکت داشته اند .

وی خاطرنشان کرد در بازه زمانی یاد شده 2 مورد عملیات رهاسازی توسط نیروهای این جمعیت انجام شده است .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان یادآور شد شماره ملی 112 ندای امداد جمعیت هلال احمر در خدمت شهروندان است و شهروندان در صورت بروز هرگونه حادثه ای ضمن حفظ خونسردی با این شماره تماس گرفته و یا به نزدیکترین پست امداد و نجات مستقر در محل یا جاده مراجعه نمایند

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *