اصفهان

شنبه 04 تیر 1401

افتتاحیه طرح ملی یاس در شهرستان کاشان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کاشان از افتتاح طرح ملی یاس با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.

لیلا مسعودی _ رابط خبری
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، دکتر سید منصور میرابوطالبی با اعلام این خبر گفت : در راستای اجرای طرح ملی یاس از ظرفیت افراد مورد حمایت کمیته امداد به عنوان نیروهای داوطلب و از ظرفیت های موجود در جمعیت در زمینه آموزشی برای ارائه مباحث در خصوص شیوه های مواجهه با بحران ها و بلایای طبیعی استفاده خواهد شد. 
 
دکتر میرابوطالبی هدف از اجرای این طرح را ارتقاء عزت نفس و پذیرش مسئولیت اجتماعی در بین مخاطبین بیان و اظهار کرد :  توانمندسازی رفتاری، ارتباطی و فرهنگی مددجویان و ارتقاء سطح دانش و مهارت مخاطبین درخصوص امداد و کمک های اولیه و آشنایی با حوادث و سوانح و  نحوه مقابله با آن ها از نکات مورد توجه در این طرح می باشد . 
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کاشان در ادامه ضمن  تشکر از دست اندرکاران اجرای مراسم افتتاحیه گفت : این مراسم با حضور ریاست اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کاشان برگزار شد که ایشان به بیان دیدگاه خود در راستای اجرای این طرح ملی پرداختند.
 
شایان ذکر است اجرای برنامه توسط غنچه های جمعیت هلال احمر که در زمینه امداد و کمک های اولیه آموزش دیده بودند از برنامه های جانبی و ابتکاری در آیین افتتاحیه طرح ملی یاس به شمار می رود . 
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *