اصفهان

پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401

اعزام کاروان سلامت به مناطق کم برخوردار اصفهان همزمان با هفته هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان گفت: همزمان با هفته هلال احمر کاروان سلامت این جمعیت با هدف خدمت‌رسانی و ارتقاء سطح سلامت خانواده های محروم به محلات کم‌برخوردار ملکشهر اصفهان اعزام شد.

 
 
 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، شهریار انصاری طادی اظهار کرد: همزمان با هفته هلال احمر به همت داوطلبان این جمعیت و با همکاری خانه هلال دفتر تسهیلگری و توسعه محلی ناصرخسرو کاروان سلامت متشکل از  پزشکان عمومی و تخصصی ، سلامت یاران، کارشناسان شنوایی‌سنجی ، اورتوپد فنی و توانبخشی ، به منطقه کم برخوردار ملکشهر اعزام شد.
 
وی با اشاره به این که  جمعاً  291 نفر از ساکنان منطقه از خدمات رایگان پزشکی، سلامت و مشاوره‌ای این کاروان بهره‌مند شدند، تصریح کرد: 115 نفر توسط پزشکان عمومی و تخصصی ویزیت رایگان شده و  45 نفر نیز از خدمات مشاوره ای استفاده کردند.
 
انصاری طادی به خدمات ارائه شده به 35 نفر از مراجعه کنندگان توسط کارشناسان ارتوپد فنی اشاره کرد و افزود: همچنین در قالب این کاروان سلامت، تشخیص صافی کف پا  به تعداد  15نفر ، شنوایی ‌سنجی به تعداد 36 نفر و غربالگری بیماری‌های شایع زنان به تعداد 45 نفر صورت گرفت.
 
 
رئیس جمعیت شهرستان اصفهان با بیان اینکه هفته هلال احمر امسال مصادف با یکصدمین سال تاسیس جمعیت هلال احمر با شعار "یک قرن خدمت بی منت"  در کشور عزیزمان است ، خاطر نشان کرد : کاروان های سلامت یکی از مصادیق خدمات بی منت هلال احمر است
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *