اصفهان

شنبه 04 تیر 1401

اجرای طرح غربالگری و شناسایی آسیب های اسکلتی و عضلانی در مدارس و مهد کودک های شهرستان چادگان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان چادگان از اجرای طرح غربالگری و شناسایی آسیب های اسکلتی و عضلانی در مدارس و مهد کودک های شهر چادگان و رزوه درگروه های سنی 4تا15سال همزمان با آغاز هفته هلال خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان  ؛مجتبی بیات افزود این طرح که به مدت دو هفته و با همکاری 10نفر نیروی انسانی  به طول انجامید جمعیت آماری قابل توجهی  شامل بیش از 1000 نفر  توسط  مرکز فیزیوتراپی جمعیت هلال احمر شهرستان چادگان مورد بررسی قرار گرفتند .

بیات  گفت: با توجه به اینکه  آسیب ها و نواقص موجود در سنین کودکی ، نوجوانی و جوانی باعث بروز مشکلات عدیده  در سنین بزرگسالی می شود، لذا اجرای این طرح کمک شایانی به بهبود و رفع برخی از مشکلات این عزیزان خواهد کرد .

 وی تصریح کرد : همچنین اجرای این پروژه عام المنفعه بازتاب گسترده‌ای در سطح شهرستان را داشته که باعث استقبال بی نظیر  گردید ، که نقش هلال احمر را  زیبنده تر و پر رنگ تر  از همیشه نمایان نمود .

وی اضافه کرد: با هماهنگی های انجام با معاونت درمان و توانبخشی استان اکیپی شامل متخصصان حوزه توانبخشی و  تجهیزات تشخیصی همچون  دستگاه اسکن کف پا  و...... در مرکز حضور داشتند و  نفرات شناسایی شده جهت ادامه روند درمان و رفع مشکلات موجود  راهنمایی و به مراکز درمانی و توانبخشی معرفی شدند

بیات افزود : از روند اجرای طرح نیز معاون آموزش و پرورش  و همراهان  بازدید به عمل آوردند و خواستار ادامه اجرای اینگونه طرح ها و پوشش کامل مدارس و پیش دبستانی های شهرستان شدند و همچنین از زحمات پرسنل مرکز مهر چادگان تقدیر و تشکر به عمل آمد .

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *