اصفهان

یکشنبه 04 مهر 1400

آئین کلنگ زنی پروژه امدادی - آموزشی و فرهنگی جمعیت هلال احمر در شهر نوش آباد شهرستان آران و بیدگل

 

رییس جمعیت هلال احمر آران و بیدگل خبر داد : آئین کلنگ زنی پروژه امدادی - آموزشی و فرهنگی جمعیت هلال احمر در شهر نوش آباد شهرستان آران و بیدگل با تامین اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از سوی خیر نیکوکار با حضور مسئولین استان، شهرستان و جمعی از داوطلبان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛مهدی کریمیان با بیان این خبر گفت :این طرح در زمینی به مساحت ۲۶۵ مترمربع و در بازه زمانی ۱۵ ماهه ساخته و بهره‌برداری خواهد شد.

کریمیان افزود: زمین این مجموعه امدادی - آموزشی و فرهنگی از سوی شهرداری نوش‌آباد اهدا شده است و ساخت آن را خیر نیکوکار حاج احمد محمودپور عهده‌دار شده است.

وی ادامه داد: این مجموعه پس از بهره‌برداری به جمعیت هلال احمر آران و بیدگل واگذار می‌شود و در زمینه‌های امدادی، آموزشی و فرهنگی به شهروندان نوش‌آبادی خدمت‌رسانی خواهد کرد.

رییس جمعیت هلال احمر آران و بیدگل با بیان اینکه تنها پایگاه ثابت امداد و نجات جاده‌ای این شهرستان در محور ابوزیدآباد به آران و بیدگل در حال تکمیل است، افزود: این جمعیت یک پایگاه امداد و نجات موقت هم در ابتدای جاده مرنجاب دارد که به طور شبانه‌روزی، هر نوبت کاری سه نفر از نجاتگران آموزش دیده، آماده ماموریت‌های امدادی با تجهیزات لازم و یک دستگاه آمبولانس هستند.

گفتنی است شهر نوش‌آباد از توابع شهرستان آران و بیدگل با جمعیت نزدیک به ۱۲ هزار نفر در فاصله حدود سه کیلومتری مرکز این شهرستان واقع شده است.

 

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *